• 0543 943 76 01
  • yukseklisansodevtezproje@gmail.com

Aksaray’da KOSGEB projesi hazırlayan yerler etiket arşivi

KOSGEB projesi hazırlama merkezi

Küreselleşme ile birlikte tüketim yoğun bir ortamda rekabet şartları zorlaşmıştır. Bu durum rekabet edebilirlik çerçevesinde finansman olanaklarının artmasına neden olmuştur. Pazara giriş engelinin olduğu piyasalarda finansman olanakları sınırlandırılmış ve doğal tekel oluşumları meydana gelmiştir. KOSGEB projeleri girişimcilere ek finansman olanağı Sağlamaktadır.

Girişimcilere yardımcı olmak amacıyla YÜKSEK LİSANS ÖDEV TEZ PROJE merkezi olarak KOSGEB danışmanlık ve proje hazırlama hizmeti vermekteyiz. Sizlerde KOSGEB projelerini hazırlatmak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumumuzda bu güne kadar sayısız proje yapılmış ve %100 kabul garantisi ile teslim edilmiştir.

Diğer danışmanlık firmalarına nazaran girişimcinin tam bilgiye sahip olduğu projeler kurumumuz tarafından hazırlanmaktadır. Proje tamama aşamasından sonra girişimciye hem word hemde ppt ortamında sunulmaktadır. YÜKSEK LİSANS ÖDEV TEZ PROJE KOSGEB danışmanlık hizmetini Türkiye’nin her tarafından alabilirsiniz.

KOSGEB danışmanlık hizmetimiz dahilinde ; Destekler, Girişimcilik Destek Programı, Genel Destek Programı ,İş Birliği Güç Birliği Destek Programı, KOBİ Proje Destek Programı, KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı, AR-GE, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı, TEKNOPAZAR – Teknolojik Ürün Tanıtım ve Pazarlama Destek Programı, Uluslararası Kuluçka Merkezi ve Hızlandırıcı Destek Programı, Gelişen İşletmeler Piyasası Kobi Destek Programı, Tematik Proje Destek Programı, Kredi Faiz Desteği, Laboratuvar Hizmetleri ve proje yazımı için bilgi alabilirsiniz.

 

 

0543 943 76 01